Bulimie

23. dubna 2011 v 18:20 | Veve |  pro-mia
Pro-mia je zkrácená forma výrazu Bulimie .Nechci to zde nějako rozvádět jelikoš každa holčina která miou trpí vý o co de...Tak jen zkráceně pro ty co nevědí.
:)
Mentální bulimie
vyznačuje se následujícími body:
1. Neustálé zabývání se jídlem, neodolatelná touha po jídle a epizody přejídání.
2. Snaha zmírnit vliv jídla na váhu zvracením, přechodnými hladovkami či projímadly.
3. Chorobný strach z tloušťky, nízké sebevědomí, závislé na vzhledu a hmotnosti. 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 NiNa NiNa | 24. května 2011 v 14:16 | Reagovat

Ahoj máš úžasný blogísek, mocinky chválím. Chci být ana a mia (vlastně už sem), jen do jistíé míry- nechci zajít příliš daleko. Nebylo by to ani hezké a od dokonalosti bych se tím spíš vzdálila. Takže moje BMI je 19.23 až 20.5 :( a chci zhubnout max 1O kilo. Jedna holčina od nás ze školy je ¨skinny girl a fakt jí to sekne. Musí být vážně odvážná. Promiň, že to tady na tebe takhle vyba¨luju, jen prostě nevím komu se svěit. Děkuji a omlouvámse NiNa =)

2 pro-anathin pro-anathin | 16. července 2011 v 12:45 | Reagovat

[1]: Ahoj Nino mockrát ti děkuju.V první řadě bych se ti měla omluvit za spoždění ....měla jsem nějaké osobní problémi tak jsem se sem nemohla dostat =)Rozhodně tě podporuji v hubnutí a jsem ráda že sis vybrala mě k svěřování =) Držím ti palečky=)

3 Giuliet Valliere Giuliet Valliere | 2. listopadu 2011 v 12:53 | Reagovat

Ahojky, jmenuji se Giuliet a ráda bych se s tebou nejen spřátelila ( což je pro mě prvořadé) ale také se pustila do hubnutí a změny celého svého životního stylu, jestli tedy nebudeš proti.. Prosím, příjmi mě jako svou kamárdku :)

4 Míša Míša | 6. února 2012 v 23:48 | Reagovat

Ahojky, jestli spřáteluješ blogy, byla bych ráda, kdyby i ten můj - www.my-pro-ana.blog.cz díky :-***

5 Keggi Keggi | 8. února 2012 v 19:43 | Reagovat

No nepřestávám čumět, jak muže bejt nekdo takhle ubohý a omezný jako vy?
Anorexii neodsuzuji, těžko bych jako bývalá anorektička mohla.
Ale co nepochopím a vysove tím pohrdám jsou tyhle patnáctileté "pro-ana girl" co si na internetu píšou své jídelníčky.
Vím že muj komentář tu nemá cenu a nijak nezmění váš postoj k hubnutí, ale věř že až se staneš tou opravdovou "pro-ana girl" budeš chtít aby jsi s tím nikdy nezačala. Je hezké číst o tech anorektických stavech jak to píše psychologický výzkum ale když si je zažijješ je to neco úplne jiného. Přeju vám at se vám to za tuhle vaši hloupost stane. Uvidíme jestli si pak budete "anu" vychvalovat

6 Gini Gini | 13. července 2012 v 14:17 | Reagovat

Souhlasím s Keggi, ale nepřeji to. Zamyslete se nad sebou. Zhubnout ano, ale mít na paměti i zdraví. Žiju s "mií" pouhé 4 roky a už se jí nemůžu zbavit, někdo tím trpí i 16 let například. 2 a půl roku už kolabuju a mám zdravotní potíže. A ani to mě nedokáže motivovat natolik, abych se uzdravila. Neblbněte holky.

7 Maja Maja | 19. března 2013 v 14:12 | Reagovat

Ahoj som maja a rozhodla som sa pre miu :D za mesiac som schudla vdaka nej viac ako 6kíl a vstúplo mi sebavedomie :D prejedám sa a nepriberám,ale naopak chudnem, včera v noci som sa prejedla do prasknutia :D jedla som žemlu so syrom,potom čínu ktorú sme mali na obed a vyslopala som nato pol litra mlieka :D úplne mi to príde neuveritelné,deň čo deň sa cítim štíhlejšia, mamina kamarátka mi povedala ,že som už štíhla ako laň a veľmi mi to vyhovuje ,len rada by som o tom sem tam s niekym pokecala tak budem rada ak budem vám rozprávať o mojích úspechoch ,som spokojná a nechcem písať,že to odporúčam každej ,ale podla mňa je isto toto najlahšia forma chudnutia :D

8 iju iju | 8. srpna 2013 v 23:56 | Reagovat

Majo si s prominutím blbka. O tom svem rozhodla jsem se si popremyslej za nekolik let, az z tebe bude troska s bolestma bricha, s silenejma psychickejma stavama, se ztratou menstruace, znicenim zubu a mnoha dalsima vecma. ale ty ses rozhodla, to pak jo.

9 NATY NATY | Web | 22. ledna 2014 v 10:34 | Reagovat

Nechceš spřátelit?

10 Mára Mára | 28. března 2015 v 22:38 | Reagovat

No potěš koště,a těch chyb!!! Jsi nemožná kráva, kdo tě bude chtít,takovou vyzáblinu. Bych se tě nedotknul ani hráběma!! Fakt nechápu tenhle trend. Teda tlusťošky nemusím, ale vychrtlý taky ne! Hej, včera jsme měli zrovna debatu s kámošema tady o těch pro ana.. ty kráso a to co o tobě mluvili bych ti nepřál slyšet. Při mrdání naráží o kosti, po jídle se jde vyblejt.. Ty píčo, spíš ty bezmozku, akorát jseš nám normálním pro smích. Jdi si zas udelat jizvy, krávo!!! Zdraví tě Marek 21 let. Čus

11 Servus Servus | 28. března 2015 v 22:44 | Reagovat

Jaj,já tě znám.To sem nevěděl, že ty seš taková kunda.Potřebovala bys do držky!

12 Richardelisp Richardelisp | E-mail | Web | 12. listopadu 2017 v 22:48 | Reagovat

Doctors have many challenges to face as they are perennially surrounded by patients, diseases, hospital duties and over-extended or odd shift timings. Universally, doctor is considered to be a noble profession and respectable one at that, but a doctor also has to work under immense pressures, emotional strains and other physical challenges.

A regular physician like most of us at some point face will have to deal with personal situations such as important family affairs, family holidays, sickness or pregnancy that may force them to abandon medical duties. At the same time, a hospital or a healthcare facility is also constantly faced with emergency situations that demand all hands on deck round-the-clock. Therefore, every hospital, clinic or nursing home is compelled to hire locum tenens or substitute doctor in order to keep the staffing under control at all times.

In fact, locum doctors are the most valuable asset for the medical community because they provide quality medical care and act as a helping-hand in emergency situations when the medical facilities need them the most.

Unlike regular or permanent doctors, locum doctor jobs are also ideal career options for medical interns and graduates because they offer a wide array of medical exposure in varied medical specialties, work cultures and healthcare systems. Locum jobs are challenging and flexible, thus an increasing number of medical professionals have benefitted from these jobs, so whether one is looking for a family physicians position or in a hospital or in a clinic, locum jobs for doctors are available at all levels and in different healthcare systems.

In addition, being a locum doctor gives a medical professional the control over their working hours, location of work and choice of area of specialisation. Technically, locum positions are not restricted to general physicians but they are also extended to other fields of medical specialisations such as cardiology, neurology and many more.

Travelling can be an integral part of locum jobs, and these distinctive features are a boon for many dedicated medical professionals who are eager to expand their medical careers with loads of multi-cultural medical experiences. The fact that locum agencies in the UK recruit tens of thousands of locums from across the globe in various NHS hospitals, private clinics, nursing homes and other public hospitals speaks volume of the popularity of locum jobs.

Locating or getting a locum tenens job is a simple task as long as you are registered with one of the many reputable locum agencies. These agencies act as the middle man between locum tenens and medical facilities, and they also look after all the details pertaining to travel for locum tenens, accommodation and the nature of locum work.

Thus, maintaining a healthy locum doctor-agency relationship benefits both the parties, and it also increases the probability of getting recommendable employment opportunities and businesses or vice-versa.

13 KIRATari KIRATari | E-mail | Web | 16. července 2018 v 21:52 | Reagovat

To determine internal swelling is difficult enough, therefore, consequently, they influence the body for a long time, which threatens the normal fetus. Fluids are dangerous because they break blood circulation. Such situation leads to worsening feeding and the breath baby, formed hypoxia.
Fighting such a pathology should be done with the help of correction feeding and special exercises so that fluid does not stay tissues. If expectant mother is resting, then under the feet preferably put a cushion or pillow to improve the blood circulation of tired legs. Prohibited long time to sit or stand, as this leads to stagnation in the body. It is recommended that the knee-elbow position several times a day in order to increase blood flow.
<a href=http://pregnancyplus.info/>pregnancyplus.info</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama