Červen 2016

jídelníček 24.6

24. června 2016 v 22:53 | Veve
Takže ahoj :) dnešní den celkem nic moc nejsem spokojená ale mam ženské dny a to je u mě vždy problém ale tak první den je vždy nejhorší zítra už bude zase klid :)

SNÍDANĚ:NIC
SVAČINA: NIC
OBĚD: HOKAIDO V TROUBĚ
SVAČINA: MELOUN
VEČEŘE: TOUST

PITÍ :KÁVA, VODA,
SORT: TRAMPOLÍNA

thinspo večera :)

24. června 2016 v 22:50 | Veve

Thinspo na noc a krásné ráno

24. června 2016 v 0:29 | Veve

thinspo 2016 + jídelnéček

23. června 2016 v 22:59 | Veve
Ahoj krásky tak dnes se nacházím u rodičů, od doby co jsem psala naposledy tento blog se hodně změnilo třeba to že už s nimi nežiji a žiju s přítelem :)
Ale vždy když se vrátím domu k rodičům tak nějak tu mám vůli hubnout větší než u sebe doma.
A dnešní vážení - 1kg myslím že to pujde dolu celkem rychle můj 1.cíl je -10kg

DNEŠNÍ JÍDELNÍČEK
Snídaně: nic
Svačina: nic
Oběd: nic
Svačina: vodová zmrzlina 30kcal
Večeře: 1 plátek melounu

Pití: voda, káva, plechovka light coli
Sport: 2h procházka, běh, 15 min posilování

A slíbené thinspo

Opravdu po 5 letech

22. června 2016 v 22:30 | Veve
Ahoj všichni nebo spíše už nikdo. Strašně dlouho jsem se rozhodovola zda se sem vrátit a napsat článek nebo ne. Ale jak vidíte jsem tu. Je toho ve mě strašně moc co bych vám chtěla říct ale nevím kde začít. Procházela jsem si archiv a je vidět že opravdu jsem zde byla v roce 2011, jinak jsem napsala sem tam nějaký ten jídelnček v roce 2012,2014 ale vždy to bylo jen hala bala hop a jsem redy a zase třeba někdy . Je toho toli co se za těch 5 let událo. Zhubla jsem na svůj vysněný cíl :) ANO! Jak na tu dobu teď vzpomínám ...ale pak to šlo vše do kopřiv. Sebepoškozovala jsem se a přišli na to blízcí lidi v mém okolí, začala jsem se léčit a ,,vyléčila jsem se,, ale o to je to teď horší.Váha šla pomalu nahoru a najednou hodně rychle ....a rychleji a rychleji a ted tu píšu se 110 kg ....chápete to 110kg to je katastrofa! Chodila jsem k dietologum jo zhubla jsem třeba 10 kg ale bylo to na mě pomalé tak jsem se na to vyprdla ... v duchu jsem si říkala si v pohodě na 110kg nevypadáš.. nikdo si tě nevšíma ale víte co všímá ! A ja se konečně zase pořádně dívám na sebe do zrcadla a vidím tam tu obří příšeru která se z krásné křehké princezny vyžrala až na takovédleho zrobra. Je mi tak mizerně tak hrozně moc... Ale jsem ráda že jsem si to konečně tak moc uvědomila protože jsem zpět a ještě silnější než naposledy co jsem to dokázala až na svuj osobní vrchol...Vím že už od přítele neuslyším ,, vidíš ta holka je krásná, ta ma užasné nohy,, Vím že on to bude říkat o mě! Protože já budu opět ta krásná . Doufám že se tu opět najdou blízké blogy pro ana holky kteréte mi tenkrát dělali tak velkou podporu a i já se budu snažit ji dělat vám, tak s chutí do hubnutí, bez chuti!